Осврти за Hondrocream

 • Almedina
  Таа страдаше од цервикална остеохондроза повеќе од 5 години. По совет на пријател, му порачав на Хондрокрем. Го користам веќе околу 2 недели и никогаш не жалам за потрошените пари за ова време. Болките ги нема, се чувствувам одлично. Неодамна бев на закажување на лекар, тие рекоа дека состојбата е многу подобра. Продолжувам со третманот. Алатката е само одлична.
  Hondrocream
 • Andrea
  Најдобар лек од сите за артроза. Го купив за мајка ми пред неколку месеци. Кремот работи, можам да кажам дека ги извршува сите дејства декларирани од производителот. Orderе порачам повеќе.
  Hondrocream
 • Aco
  Во последниве години, почнаа да се појавуваат болки во зглобовите. Испробаа многу масти - сите имаа краткорочни ефекти. Пред еден месец, сопругата го донесе дома овој крем. Бев скептичен, не верував, особено затоа што составот е апсолутно природен. По една недела употреба, бев во можност да се качувам по скали без болки во зглобовите.
  Hondrocream
 • Aras
  Имам остеохондроза. Дури и масажата во комбинација со третман со лекови не ми помогна. Јас веќе ги испуштив рацете, но еден пријател ми го донесе овој крем. И знаете, ова е најдоброто од сè што веќе го пробав. Тоа навистина ја ублажува болката подолго време.
  Hondrocream
 • Amra
  Хондрокрем ми помогна да ги ублажам воспалението и болката. Го користам неколку години за време на периоди на егзацербација на болеста. Ужива во природниот состав. Апсорбира брзо. И пријатното пецкање и топлина ми причинуваат задоволство. Советувам.
  Hondrocream
Кориснички рејтинг Hondrocream
4
12